Super oferty na elektronarzędzia!

Prezentujemy dla naszych Was, drodzy klienci ciekawe zestawy lub pojedyncze elektronarzędzia firmy Makita! Przygotowaliśmy dla Was specjalne SUPER CENY i promocje! Udostępniajcie naszą ofertę swoim znajomym! Ilość urządzeń promocyjnych ograniczona.


Wiertarko wkrętarka Makita DDF343SYE to świetna maszyna dla majsterkowicza! Wkrętarka zasilana jest akumulatorami Litowo-Jonowymi w standardzie LXT, o napięciu 14,4 V i pojemności 1,5 Ah. Czas ładowania akumulatora to 15/30 minut. Moment dokręcania to 36 Nm. Jeśli lubisz majsterkować w domu to jest to świetna maszyna dla Ciebie!

Zestaw Makita DLX2284J1 zawierający wkrętarkę akumulatorową DDF485 z silnikiem bezszczotkowym i momentem dokręcania 50 Nm oraz szlifierkę kątową DGA504 również z silnikiem bezszczotkowym, tarczą 125 mm i technologią XPT zapewniającą podwyższoną odporność na pył i wilgoć. W zestawie zawarte są 3 sztuki akumulatorów BL1830B – 18V 3,0 Ah z szybką ładowarką oraz walizką MAKPAC!

 


Piła szablasta Makita JR3050T o mocy 1010 W i skoku brzeszczotu 28 mm. Doskonałe urządzenie do prac rozbiórkowych i remontowych. Dzięki bez-narzędziowemu systemowi zmiany narzędzia szybko wymienisz brzeszczot w zależności od ciętego materiału. W komplecie otrzymasz walizkę i 3 brzeszczoty SUPER EXPRESS!

 

 

Post Author: admin